Juryleden in hand klassen: Mr. Brian Winn en Mr. Philip Shipman
Jurylid gereden klassen: Dhr. Dolf ter Horst

 

Clydesdale hengsten

 

1e

Glenbervie Flash 25857

21-05-2013, bay

E. Halle Krahl

v: Bogton Druid 25733

m: Bogton Alice 08063

vm: Collesie Sir Alex 25646

     

 Ruinen 3 jaar en ouder

 

1e

Five Hills Hydalgo C1079

24-05-2005, black

G.H.J. Roetgerink

v: Dunmore George 46862

m: Deighton Jewel 145549

vm: Rookhills Hercules 46267

 

2e

 Moonlight Vitor C1380

18-06-2006, bay

W. Moosbauer

v: Beaurepaire Duke 46844

m: Cologne Frieda 145644

vm: Nottage Trump Card 46252

 

3e

Blackbrooke Hero C3013

15-05-2014, black

A. Slootstra

v: Acle Kings Legend 46931

m: Ballyedmond Hattie 149250

vm: Metheringham Upton Baron 46935

 

4e

Cloverleaf Moses C2783

05-05-2013, bay

Fam. Humpohl

v: Farleyshire Pride 47024

m: Barrowshaw Golden Jubilee 147586

vm: Acle Centurion 46597

     

Hengsten 1 jaar

 

1e

Devonwood Prince Chester C3288

18-05-2016, Dark Bay

A. Niezen

v: Brownroyd Regal Prince 47015

m:Estrups Lady Allison 148419

vm: Tan-Y-Ffordd Caradog 46290

     

Merries 1 jaar

 

1e

Blackbrooke Amber 151054

28-05-2016, black

Fam. v.d. Beld

v: Acle Kings Legend 46931

m: Flatfields Aislynn 148784

vm: RHS Stanley 47114

 

2e

Zannastables Silvana 151022

20-03-2016, dark bay

Fam. Rubingh

v: Five Hills Jesse 47454

m: Twyfery Opal 189628

vm: Deighton Silver Treasure 47208

 

3e

Moosbauer's Grace 15115

27-03-2016, bay

W. Moosbauer

v: Martonian Norman 47579

m: Milnerfield Lady Ruth 149047

vm: Moorfield Edward 46584

     

Kür op muziek

 

1e

Gairloch Challenger NB933

07-04-2006, dark bay

A.J. van Oortmarssen

v: Moorfield Ted 47016

m: Woodholme Lucy Kate 146626

vm: Landcliffe Tomahawk 46524

 

2e

Five Hills Hannah 148333

14-04-2005, black

M. van Velde

v: Bettws William James 46957

m: Five Hills Bloody Mary 146836

vm: Gronant Bomber 46419

     

Hengsten non breeding

 

1e

RHS Enterprise NB1603

28-02-2015, bay

A. Niezen

 v: Hillmoor Trademark 46983

m: Brickell Clarissa B990

vm: Hainton Brickell Frank 46805

     

Hengsten 2 jaar

 

1e

 Westfield Enterprise 47767

15-03-2015, bay

J. Verhoeven

 v: Caerberllan Real Enterprise 47187

m: Cumeragh House Cameo 148145

vm: Trem-Y-Wyddfa Mascot 46972

 

2e

 Chestnut Stable Maximilian 47772

15-03-2015, black

Fam. Wagner

v: Chestnut Stable Don Corleone 47613

m: Knutsford Lady Hannah 146973

vm: Ithersay Black Knight 46807

     

Merries 2 jaar

 

1e

Bartelshoeve Fleur 150795

21-04-2015, black

E.W.J. Kolkman

 v: Five Hills Jesse 47454

m: Bartelshoeve Bestla 149820

vm: Brownroyd Dark Shadow 47080

     

Dressuur L

 

1e

Silvertown Georgia Georgina 149460

31-03-2009, black

S. Molenaar

 v: Ballybane Adonis 46679

m: Silvertown Merrylex Montana 148085

vm: Frettholts Joseph 46877

     

Dressuur M

 

1e

Gairloch Challenger NB933

07-04-2006, dark bay

A.J. van Oortmarssen

 v: Moorfield Ted 47016

m: Woodholme Lucy Kate 146626

vm: Landcliffe Tomahawk 46524

 

2e

 Five Hills Hannah 148333

14-04-2005, black

M. van Velde

 v: Bettw William James 46957

m: Five Hills Bloody Mary 146836

vm: Gronant Bomber 46419

     

 Hengstveulens

 

1e

RHS Trademark (nummer in aanvraag)

18-04-2017, black

J. Verhoeven

 v: Hillmoor Trademark 46983

m: Brickell Deborah 148241

vm: Hainton Brickell Frank 46805

     

Merrieveulens

 

1e

RHS Imogen (nummer in aanvraag)

13-04-2017, dark bay

J. Verhoeven

 v: Hillmoor Trademark 46983

m: RHS Ionika 149247

vm: Acle BB King 47347

 

2e

Five Hills Taffy Rose (nummer in aanvraag)

24-04-2017, black

G.H.J. Roetgerink

v: Five Hills Jesse 47454

m: Penlan Georgina Rose 149053

vm: Clarach Aristocrat Lad 47058

 

3e

Zannastable Aislinn (nummer in aanvraag)

24-04-2017, grey

Fam. Rubingh

 v: Five Hills Jesse 47454

m: Twyferry Opal 149628

vm: Deighton Silver Treasure 47208

     

Merries met veulen aan de voet

 

1e

RHS Ionika 149247

25-04-2009, black

J. Verhoeven

v: Acle BB King 47347

m: RHS Iona 147833

vm: Leverton Lucky Lad 46708

 

2e

Twyferry Opal 149628

02-05-2010, grey

Fam. Rubingh

v: Deighton Silver Treasure 47208

m: Twyferry Chrystal 148011

vm: Ithersay Black Knight 46807

     

Veulenkampioen

 

RHS Trademark (nummer in aanvraag)

18-04-2017, black

J. Verhoeven

v: Hillmoor Trademark 46983

m: Brickell Deborah 148241

vm: Hainton Brickell Frank 46805

     

Reserve veulenkampioen

 

RHS Imogen (nummer in aanvraag)

13-04-2017, dark bay

J. Verhoeven

v: Hillmoor Trademark 46983

m: RHS Ionika 149247

vm: Acle BB King 47347

     

Jeugdkampioen

 

Westfield Enterprise 47767

15-03-2015, bay

J. Verhoeven

v: Caerberllan Real Enterprise 47187

m: Cumeragh House Cameo 148145

vm: Trem -Y-Wyddfa Mascot 46972

     

Reserve jeugdkampioen

 

Blackbrooke Amber 151054

28-05-2016, black

Fam. v.d. Beld

v: Acle Kings Legend 46931

m: Flatfields Aislynn 148784

vm: RHS Stanley 47114

     

Young handler

1e

Lily Platen 14 jaar

Moonlight Victor C1380

 
     

Merries 3 jaar

 

1e

RHS Iconia 150575

16-04-2014, black

J. Verhoeven

v: RHS Atilla 47520

m: RHS Ionika 149247

vm: Acle BB King 47347

 

2e

Royal Creeks Lady May 150756

22-05-2014, black

W. Moosbauer

v: Grovemare Storm 47546

m: RHS Alice 147834

vm: Acle Kings Legend 46831

     

Merries 4 jaar en ouder

 

1e

Isles Field Dream 150403

05-04-2013, bay

Fam. Uebelguenn

v: Metheringham Upton Hamlet 47493

m: Isles Field Bridy 146542

vm: Bodernog Baron 46413

 

2e

Westwold Just Jill 149229

13-04-2008, bay

Gebr. Groen

v: Snowhill Jumping Jack 46999

m: Brows Donna 146338

vm: Moorfield Joseph 46423

 

3e

RHS Rubie 150443

10-03-2013, black

S. v.d. Rest

v: Acle BB King 47347

m: RHS Rosalyn 148942

vm: Acle Kings Legend 46731

     

Kampioen merries

 

RHS Iconia 150575

16-04-2014, black

J. Verhoeven

v: RHS Atilla 47520

m: RHS Ionika 149247

vm: Acle BB King 47347

     

Reserve kampioen merries

 

Royal Creeks Lady May 150756

22-05-2014, black

W. Moosbauer

v: Grovemare Storm 47546

m: RHS Alice 147834

vm: Acle Kings Legend 46831

     

Hengsten 3 jaar

 

1e

Crossingtons Isaac 47701

31-03-2014, bay

T. Timm

v: Metheringham Upton Hamlet 47493

m: Westfield Lucky Charm 148069

vm: Leverton Oscar 46865

 

2e

Blackbrooke Hannibal 47726

28-04-2014, black

Fam v.d. Beld

v: Acle Kings Legend 46931

m: Ballyedmond Hillary 148670

vm: Metheringham Upton Baron 46935

     

Hengsten 4 jaar en ouder

 

1e

Snelson Teddington 47680

18-01-2013, dark bay

Fam. Wagner

v: Moorfield Ted 47016

m: Hainton Quest 149287

vm: Wheatland King 47047

 

2e

Milnerfield Sir Harry 47662

18-04-2013, bay

W. Moosbauer

v: Milnerfield Sir William 47326

m: Milnerfield Emma 149418

vm: Boothay Richard 47097

 

3e

Buckhurst Duke of Nangreaves 47685

09-05-2013, dark bay

Fam. Backhaus

v: Moorfield Edward 46584

m: Sladbrook Miss Jones 149014

vm: Caerberllan Real Enterprise 47187

 

4e

Wilgro's Major Tom 47679

12-04-2012, bay

E.J.M. v.d. Heuvel

v: Marieth Major 47128

m: Benjero Dorane 147896

vm: Arclid Supreme 46956

     

Kampioen hengsten

 

Crossingtons Isaac 47701

31-03-2014, bay

T. Timm

v: Metheringham Upton Hamlet 47493

m: Westfield Lucky Charm 148069

vm: Leverton Oscar 46865

     

Reserve kampioen hengsten

 

Snelson Teddington 47680

18-01-2013, dark bay

Fam. Wagner

v: Moorfield Ted 47016

m: Hainton Quest 149287

vm: Wheatland King 47047

     

Dagkampioen

 

Crossingtons Isaac 47701

31-03-2014, bay

T. Timm

v: Metheringham Upton Hamlet 47493

m: Westfield Lucky Charm 148069

vm: Leverton Oscar 46865

     

Reserve dagkampioen

 

RHS Iconia 150575

16-04-2014, black

J. Verhoeven

v: RHS Atilla 47520

m: RHS Ionika 149247

vm: Acle BB King 47347

     

Silverspoon merries

 

RHS Iconia 150575

16-04-2014, black

J. Verhoeven

v: RHS Atilla 47520

m: RHS Ionika 149247

vm: Acle BB King 47347

     

Silverspoon hengsten

 

Snelson Teddington 47680

18-01-2013, dark bay

Fam. Wagner

v: Moorfield Ted 47016

m: Hainton Quest 149287

vm: Wheatland King 47047

     

Best shod horse

 

Five Hills Hydalgo C1079

24-05-2005, black

G.H.J. Roetgerink

v: Dunmore George 46862

m: Deighton Jewel 145549

vm: Rookhills Hercules 46267

     

Schoonste geheel

 

Wilgro's Major Tom 47679

12-04-2012, bay

E.J.M. v.d. Heuvel

v: Marieth Major 47128

m: Benjero Dorane 147896

vm: Arclid Supreme 46956

     

Beste Nederlands gefokte Shire

 

RHS Iconia 150575

16-04-2014, black

J. Verhoeven

v: RHS Atilla 47520

m: RHS Ionika 149247

vm: Acle BB King 47347

 

 

 

12 mei 2018

Workshop showvoorbereiding met BBQ

Locatie in Dreumel

 

22, 23 en 24 juni 2018

Farm & Country Fair Aalten

Aanwezig met stand en demo's

 

8 juli 2018

Buitenrit Loonse & Drunense Duinen

Buitenrit met Shires

 

meer...